fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

تور اسپانیا زمستان

برای تور اسپانیا زمستان آفتابی آماده اید؟ قصد داریم 6 مکان مهیج در اسپانیا را به شما معرفی کنیم که در زمستان برای سفر بسیار دلچسب و لذت بخش است.

 

Tenerife

Spain

تور اسپانیا در زمستان

ما فکر می کنیم که دمای 20 درجه (68 درجه فارنهایت) تنریف در نوامبر-دسامبر-ژانویه به شما امکان می دهد باتری های خود را شارژ کنید، به ساحل بروید و در وسط زمستان برنزه شوید.

در تنریف تورهای نهنگ و دلفین را حتما برنامه ریزی کنید.

Mijas

Spain

تور اسپانیا 1401

این شهر کوچک زیبا و جذاب در اسپانیا کاملاً با سایر مقاصد اروپایی متفاوت است. آب و هوای آفتابی آن در طول سال آن را به یکی از بهترین مقاصد برای تعطیلات آفتابی در اروپا در زمستان تبدیل می کند.

هوای گرم دریا شما را گرم می کند و باتری هایتان را شارژ می کند. دیدن برف در میجاس در زمستان بسیار نادر است، در واقع هر ده سال یک بار اتفاق می افتد و آخرین بار در سال 2012 بود. برای لذت بردن از یکی از زیباترین مقاصد اروپا همین امروز اقدام کنید.

Lanzarote

Spain

قیمت تور اسپانیا

این جزیره قناری در طول سال از آفتاب دائمی برخوردار است. لانزاروته دارای میکرو اقلیم مطلوب و بیش از 2500 ساعت آفتابی در سال است که یک رکورد در اروپا است. دما در زمستان هرگز کمتر از 14 درجه (57 فارنهایت) نیست و در روزهای آفتابی تا 20 درجه (68 درجه فارنهایت) می رسد.

این جزیره برای استراحت، آفتاب گرفتن در ساحل و کشف جاذبه های اصلی جزیره مانند پارک ملی تیمانفایا عالی است.

 

Malaga

Spain

تور مالاگا 1401

در سردترین ماه‌ها، حداقل از 5 ساعت آفتاب در روز در مالاگا لذت خواهید برد (این زمان را با 1 ساعت در لندن در دسامبر مقایسه کنید) و میانگین دمای 17 درجه (63 درجه فارنهایت) در طول روز.

مالاگا شهری بزرگ است که توسط دیگر جواهرات گردشگری اروپا مانندCaminito del Rey  احاطه شده است، یک پیاده روی باورنکردنی در امتداد کوه های اسپانیا و شهرهای کوچک استثنایی مانند Ronda و پل معروف آن که در بین زیباترین پل های اروپا قرار گرفته دلچسب است.

تعطیلات رویایی خود را همین امروز با انتخاب تور اسپانیا مرسی تراول با بهترین قیمت هماهنگ کنید

اطلاعات بیشتر  سفر به اسپانیا 1401

شرایط سفر به اسپانیا بارسلونا

سفر به اسپانیا سپتامبر

سفر به اسپانیا تابستان 1400

سفر به اسپانیا

اسپانیا و گوهرهای پنهان

سفر به اسپانیا کریسمس

تور فرانسه اسپانیا 1400

تور ترکیبی فرانسه اسپانیا 1400

نمایشگاه فیتور اسپانیا 1400

شروع سفر به اسپانیا 1400

آغاز گردشگری اسپانیا در 1400

شرایط سفر به اسپانیا بارسلونا 1401

 

جهت کسب آخرین اطلاعات پروتکل‌های سفر به اروپا  همچنین شرایط سفر به اروپا و یا واکسن های مورد پذیرش اروپا و یا شرایط سفر به فرانسه اخبار گردشگری اروپا مرسی تراول را دنبال کنید.

 

خدمات آنلاین ویزا

اطلاعات شرایط انواع ویزا در بیش از 180 کشور دنیا در سایت  ویزاجت . برای کسب اطلاعات  تورهای فرانسه و اروپا با مرسی تراول تماس بگیرید.

 

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس انگلستان، بهترین شهرهای دیدنی انگلیس، ویلاهای لوکس انگلیس، بهترین مکانهای رمانتیک انگلیس و بهترین مراکز خرید در انگلستان از صفحه جاذبه های توریستی انگلستان بازدید نمائید.

 

جهت آشنایی با بهترین هتلهای اسپانیا ، زیباترین شهرهای ساحلی اسپانیا ، شهرهای زیبای اسپانیا ، بهترین مراکز خرید در اسپانیا و رمانتیک ترین شهرهای اسپانیا از صفحه جاذبه های توریستی اسپانیا بازدید نمائید.

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

ارسال پاسخ