fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

کریسمس دیدنی اسپانیا

آیا می خواهید بازارهای آفتابی کریسمس دیدنی اسپانیا را کشف کنید یا از آفتاب زمستانی در بهترین مقصدهای اسپانیا لذت ببرید؟ روسری ها و کلاه ها را فراموش کنید و با بازدید از زیباترین بازارهای کریسمس دیدنی اسپانیا لذت ببرید.

 

زمان آماده کردن ساک سفر مراقب باشید، در حالی که مالاگا و سویا در دل زمستان دمای بسیار ملایمی دارند،  ممکن است در زمان کریسمس در مادرید برف ببارد.

باورنکردنی ترین سنت های کریسمس اسپانیا را در سانتا لوسیا در بارسلونا کشف کنید یا از زیبایی چراغ های کریسمس در مادرید یا مالاگا شگفت زده شوید.

Malaga

From 29th November 2021  to 6th January 2022

سفر به مالاگا 2022

مالاگا یکی از مد روز ترین مقاصد اروپا است. این شهر درخشان و شگفت‌انگیز ترکیبی از هر چیزی است که دوست دارید: خورشید، ساحل، فرهنگ، اصالت، سنت، خرید.

در زمستان، مالاگا تنها به یک بازار کریسمس کوچک در سایه درختان نخل بسنده نمی کند، شهر دارای چندین بازار کریسمس است. مالاگا همچنین به دلیل کیفیت چراغ های کریسمس، (در میان زیباترین چراغ های کریسمس در اروپا) شناخته شده است.

Barcelona

From 27th November to 23rd December 2021

سفر به بارسلونا 2022

نمایشگاه واقعی، با 287 غرفه و تمام سنت هایش، در همان مکان سال قبل، در Avinguda de la Catedral، بارسلون خواهد بود. همه غرفه‌ها طبق روال قبل و چند غرفه جدید را خواهید دید که پر از کالاهای جدید برای همه شماست.

به یاد داشته باشید، 25 دسامبر کریسمس است، اما اگر می خواهید با روحیه کریسمس زندگی کنید، نمایشگاه سانتا لوچیا در 26 نوامبر فرا می رسد.

Bilbao

From 5th December 2021 to 5th January 2022

سفر به اسپانیا 1401

بیلبائو مکانی عالی برای جشن کریسمس است. بیلبائو، مانند مهم ترین شهرهای جهان، فضای کریسمس و تزئینات فوق العاده ای دارد.

چراغ‌های شگفت‌انگیز کریسمس و فعالیت‌های فراوان آن شهروندان و بازدیدکنندگان را شگفت‌زده می‌کند.

Madrid

From 26th November to 31st December 2021

سفر به مادرید اسپانیا 1401

نمایشگاهی که عتیقه جات، آثار هنری و کلکسیونی را گرد هم می آورد، امسال بار دیگر با بیش از 12000 مورد به مادرید بازمی گردد. کلکسیونرها هزاران دلیل برای بازدید از بازار کریسمس پیدا خواهند کرد: قطعات قدیمی از دهه 1960 تا 1980، قطعات باستان شناسی، نقاشی ها و آثار متفرقه.

همچنین، قطعات مبلمان از سبک ها و دوره های مختلف، مانند میز، صندلی، چهارپایه، صندوق عقب، آینه، میله خانه، لامپ، میز و غیره را خواهید یافت.

آشنایی با تورهای اروپایی 1400 مرسی تراول

اطلاعات بیشتر  سفر به اسپانیا 1401

شرایط سفر به اسپانیا بارسلونا

سفر به اسپانیا سپتامبر

سفر به اسپانیا تابستان 1400

سفر به اسپانیا

اسپانیا و گوهرهای پنهان

سفر به اسپانیا کریسمس

تور فرانسه اسپانیا 1400

تور ترکیبی فرانسه اسپانیا 1400

نمایشگاه فیتور اسپانیا 1400

شروع سفر به اسپانیا 1400

آغاز گردشگری اسپانیا در 1400

شرایط سفر به اسپانیا بارسلونا 1401

 

جهت کسب آخرین اطلاعات پروتکل‌های سفر به اروپا  همچنین شرایط سفر به اروپا و یا واکسن های مورد پذیرش اروپا و یا شرایط سفر به فرانسه اخبار گردشگری اروپا مرسی تراول را دنبال کنید.

 

خدمات آنلاین ویزا

اطلاعات شرایط انواع ویزا در بیش از 180 کشور دنیا در سایت  ویزاجت . برای کسب اطلاعات  تورهای فرانسه و اروپا با مرسی تراول تماس بگیرید.

 

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس انگلستان، بهترین شهرهای دیدنی انگلیس، ویلاهای لوکس انگلیس، بهترین مکانهای رمانتیک انگلیس و بهترین مراکز خرید در انگلستان از صفحه جاذبه های توریستی انگلستان بازدید نمائید.

 

جهت آشنایی با بهترین هتلهای اسپانیا ، زیباترین شهرهای ساحلی اسپانیا ، شهرهای زیبای اسپانیا ، بهترین مراکز خرید در اسپانیا و رمانتیک ترین شهرهای اسپانیا از صفحه جاذبه های توریستی اسپانیا بازدید نمائید.

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

ارسال پاسخ