fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

شرایط سفر به ایتالیا 1400

اگر قصد دارید در طول زمان همه گیری کووید -19 به ایتالیا سفر کنید ، شرایط سفر به ایتالیا 1400 را در مرسی تراول دنبال کنید. July 11, 2021

 

پیزا ایتالیا

سفر به رم ایتالیا

ایتالیا در حال حاضر در وضعیت اضطراری به سر می برد زیرا این کشور پس از مبارزه با موج سوم بیماری همه گیر COVID-19 به مدت دو ماه از قرنطینه خارج می شود.

ایتالیا که در مراحل اولیه همه گیری همه گیر شد ، یکی از اولین کشورهایی بود که در ژوئن 2020 برای بازدیدکنندگان اتحادیه اروپا باز شد.

در پایان ماه مارس سال جاری ، این کشور یک الزام قرنطینه اجباری را برای همه افرادی که از یک کشور اروپایی وارد می شوند ، وضع کرد. در حالی که ، در 7 آوریل ، این توصیه به افرادی که از هر نقطه از جهان اجازه ورود به کشور را دارند ، تحت لیست معافیت های ممنوعیت ورود ، داده شد.

 

ورونا ایتالیا

شرایط سفر به ایتالیا 1400

نخست وزیر ایتالیا ماریو دراگی در 5 مه (May) 2021 اعلام کرد که مقامات قصد دارند مرز را برای سایر بازدیدکنندگان باز کنند.

چنین تصمیمی توسط وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا نیز تأیید شده است ، وی اعلام کرد که افراد اتحادیه اروپا/منطقه شنگن ، اسرائیل و انگلیس مجاز به ورود می باشند.

ایتالیا گذرنامه اتحادیه اروپا COVID-19 خود را در 15 ژوئن راه اندازی کرده است و این کشور قبلاً صدور و پذیرش مدارک واکسیناسیون ، مدرک بهبودی یا گواهی تست منفی COVID را آغاز کرده است.

با این وجود ایتالیا قصد دارد تعدادی از الزامات سند را به دلیل گستردگی نوع کووید دلتا اعمال کند.

مسافران از کدام کشورها اجازه ورود به ایتالیا را دارند؟

در پی تعطیلی تعطیلات زمستانی ، مرز ایتالیا در ژانویه 2021 بازگشایی شد.

کشورهایی که در حال حاضر اجازه ورود به ایتالیا را دارند به دو گروه کشورهای اروپایی و کشورهای غیر اروپایی تقسیم می شوند.

 

شرایط سفر کشورهای اروپایی به ایتالیا

ایتالیا به اکثر کشورهای اروپایی که در ادامه لیست شده اجازه ورود می دهد، به کشور اتریش ، آندورا ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، قبرس ، دانمارک ، استونی ، فرانسه ، فنلاند ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، لتونی ، لیتوانی ، لیختن اشتاین ، لوکزامبورگ ، موناکو را می دهد. ، مالت ، هلند ، نروژ ، پرتغال ، لهستان ، جمهوری چک ، رومانی ، اسلوونی ، اسلواکی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس.

همه افرادی که از کشور  لیست شده در بالا وارد ایتالیا می شوند می توانند برای مقاصد غیر ضروری به ایتالیا سفر کنند. تنها کاری که باید انجام دهند ارائه گواهی COVID-19 است که ثابت می کند مسافران واکسینه شده اند ، بهبود یافته اند یا نتیجه آزمایش COVID-19 منفی بوده است.

لغو قرنطینه گروه اول

قرنطینه پنج روزه این کشورها در 17 مه لغو شد.

 

 

رم ایتالیا

شرایط سفر کشورهای غیر اروپایی به ایتالیا

از سوی دیگر ، افرادی که از طریق انگلستان و ایرلند شمالی اقامت کرده یا گذر کرده اند ، از جمله جبل الطارق ، جزیره من و جزیره مانش ( Isle of Man, and the Channel Island )، باید 48 ساعت قبل از ورود ، نتیجه آزمایش منفی COVID-19 را ارائه دهند و پنج روز در خود قرنطینه بمانند چنین تصمیمی که قبلاً توسط SchengenVisaInfo.com اعلام شده بود ، تا 30 جولای (July) ادامه خواهد داشت.

ورود شهروندان اسرائیلی به شرطی که نتیجه آزمایش آنها منفی باشد مجاز است. مشابه انگلستان ، شرایط قرنطینه در مورد این ورودی ها اعمال نمی شود.

علاوه بر این ، شهروندان آمریکایی می توانند به ایتالیا نیز وارد شوند ، به شرطی که با استفاده از پروازهای “تست کووید” سفر کنند.

استرالیا ، نیوزلند ، کره جنوبی ، رواندا ، سنگاپور ، تایلند ، کانادا و ایالات متحده از مسافران کشورهای غیر اروپایی اجازه ورود به ایتالیا را دارند. آنها فقط باید یکی از گواهینامه های تایید شده COVID  دیجیتال اتحادیه اروپا را ارائه دهند:

  • گواهی واکسیناسیون
  • گواهی بازیابی
  • اثبات نتیجه منفی آزمایش COVID-19

در بیانیه وزارتخانه آمده است: “صدور گواهی تکمیل موفق چرخه واکسیناسیون باید مربوط به یکی از چهار واکسنی باشد که توسط آژانس دارویی اروپا تایید شده است

واکسن های مورد پذیرش اروپا، واکسن‌های آسترازنکا، مدرنا، فایزر-بیون‌تک و جانسون‌اندجانسون میباشد: Pfizer-BioNtech ، Moderna ، Vaxzevria ، Jansen (Johnson & Johnson).”

فلورانس ایتالیا

در حال حاضر ، گردشگری از کشورهای دیگر مجاز نیست. با توجه به اینکه اقامت شبانه باید ثبت شود ، هیچ امکانی وجود ندارد که از طریق کشور دیگری به ایتالیا بروید.

 

سفر به ایتالیا در 2021

امسال با رزرو پروازها، محل اقامت و تورهای خود را با بهترین قیمت از مرسی تراول بخواهید و یک تعطیلات فراموش نشدنی را تجربه کنید. سفر به ایتالیا 1400 را در سایت مرسی تراول دنبال کنید.

 

برترین هتل های لوکس در فرانسه

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

بهترین هتلهای اسپانیا

 

جهت آشنایی با بهترین هتلهای اسپانیا ، زیباترین شهرهای ساحلی اسپانیا ، شهرهای زیبای اسپانیا ، بهترین مراکز خرید در اسپانیا و رمانتیک ترین شهرهای اسپانیا از صفحه جاذبه های توریستی اسپانیا بازدید نمائید.

 

برترین هتل های لوکس در یونان

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس یونان، جاهای دیدنی یونان، زیباترین سواحل یونان،  مکانهای زیبای یونان مناسب ماه عسل و مراکز خرید بزرگ یونان از صفحه جاذبه های توریستی یونان بازدید نمائید.

برترین هتل های لوکس در انگستان

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس انگلستان، بهترین شهرهای دیدنی انگلیس، ویلاهای لوکس انگلیس، بهترین مکانهای رمانتیک انگلیس و بهترین مراکز خرید در انگلستان از صفحه جاذبه های توریستی انگلستان بازدید نمائید.

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

 

 

ارسال پاسخ