fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

محدودیت های کرونایی یونان

به نقل از گزارش رویترز در Jul 19, 2021  محدودیت های کرونایی یونان مجدد اعمال شده و دولت گردشگران  میکونوس یونان را با منع رفت و آمد شبانه مواجه کرده است.

در ارتباط با بازگشایی ، یونان بلند پروازتر از بسیاری کشورهای اروپایی بوده است. اگر آنها برای محافظت از سلامت مردم محلی کارها را تعطیل می کنند ، به این دلیل است که با یک مشکل واقعی کشنده مواجه هستند.

در جزیره معروف و محبوب میکونوس یونان روز یکشنبه موسیقی و رقصی وجود نداشت زیرا قوانین جدید برای مهار شیوع COVID-19 باعث شد تا گردشگران فعالیت های تعطیلات خود را لغو کنند و این موضوع صاحبان مشاغل را نیز عصبانی کند.

سفر به یونان 1401

اقتصاد یونان

گردشگری یک پنجم اقتصاد یونان را تشکیل می دهد و این کشور به دنبال سقوط تعداد بازدیدکنندگان و درآمدهای حداقلی در سال 2020 به شدت به یک فصل قوی در سال جاری نیاز دارد.

 

میکونوس از محبوب ترین مقاصد گردشگری یونان

میکونوس یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری یونان است که هر سال بیش از یک میلیون بازدیدکننده از جمله ستاره های هالیوود ، مدل ها و ورزشکاران مشهور جهان را به خود جذب می کند.

سفر به یونان

نظر رئیس انجمن صاحبان مشاغل

ایراکلیس زیسیموپولوس ( Iraklis Zisimopoulos )، رئیس انجمن صاحبان مشاغل که صاحب دو هتل ، دو رستوران و چهار بار در جزیره است ، می گوید: “آنها تصمیم می گیرند اقتصاد جزیره را در بحرانی ترین زمان سال نابود کنند.”

زیسیموپولوس گفت: “ما امیدواریم که آنها به سرعت نظر خود را تغییر دهند.”

مقامات گفتند که آنها مجبور به اعمال یک هفته منع رفت و آمد شبانه و ممنوعیت موسیقی در روز شنبه پس از شیوع “نگران کننده” محلی شدند.

محدودیت های تردد شبانه

طبق قوانین ، موسیقی در رستوران ها ، کافه ها و کلوپ ها ممنوع است و فقط کسانی که به محل کار خود می روند و یا به بیمارستان می روند می توانند بین ساعت 1 صبح تا 6 صبح حرکت کنند.

در ساعات اولیه روز یکشنبه ، بارها و کلوپ ها بسته شدند و خیابان های باریک سنگفرش جزیره  که معمولاً مملو از مهمانی ها بود – تاریک و خالی بود.

نظر توریست عربستانی

دینا ، یکی از بازدیدکنندگان عربستان سعودی گفت: پول و وقتم به هدر رفته ، بدون دلیل روزها از کارم مرخصی گرفتم. خداحافظ Mykonos .

عفونت های کروناویروس در یونان در هفته های اخیر در حال افزایش است و دولت را مجبور به واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی و کارکنان خانه سالمندان کرده است.

فقط مشتریان واکسینه شده می توانند در رستوران ها و کلوپ ها وارد شده و غذا بخورند.

جهت کسب آخرین اطلاعات پروتکل‌های سفر به اروپا  همچنین شرایط سفر به اروپا و یا واکسن های مورد پذیرش اروپا و یا شرایط سفر به فرانسه اخبار گردشگری اروپا مرسی تراول را دنبال کنید.

 

خدمات آنلاین ویزا

اطلاعات شرایط انواع ویزا در بیش از 180 کشور دنیا در سایت  ویزاجت . برای کسب اطلاعات  تورهای فرانسه و اروپا با مرسی تراول تماس بگیرید.

 

برترین هتل های لوکس در فرانسه

شرایط سفر به فرانسه

 

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

 

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

ارسال پاسخ