fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

شرایط سفر به فرانسه

با شروع فصل تابستان اگر علاقمند سفرهای تفریحی به کشور فرانسه و یا پاریس هستید، دستیابی به آخرین اطلاعات شرایط سفر به فرانسه برای انجام یک سفر امن و لذت بخش مفید است.

خوشبختانه با کاهش محدودیت‌های قرنطینه‌ای در فرانسه، مردم  فرانسه به زندگی در شرایط عادی نزدیک‌تر شده و اکنون در انتظار گردشگران خارجی هستند.

در فرانسه از روز چهارشنبه ۹ ژوئن (۱۹ خرداد) نشستن در فضای داخلی رستوران‌ها و کافه‌ها آزاد شده و مقررات منع رفت و آمد شبانه از ساعت ۱۱ میباشد. 

شرایط سفر به فرانسه

 

 

چه افرادی اجازه سفر به کشورهای اروپایی را دارند؟

  1. افراد واکسینه شده
  2. مسافرانی که برای سفر خود دلیل ضروری دارند
  3. مسافرانی که در فهرست به روز شده کشورهای مجاز قرار دارند حتی اگر ضرورتی به آن سفر نباشد که شامل سفرهای توریستی می‌شود، ایران فعلا در لیست کشورهای مجاز نمی باشد.

 

واکسن های مورد پذیرش اتحادیه اروپا

همه مسافران کشورهای ثالث، چنانچه از واکسن‌های مورد تایید اتحادیه اروپا استفاده کرده و بطور کامل واکسینه شده باشند می‌توانند بدون نیاز به سپری کردن دورۀ قرنطینه به قاره اروپا سفر کنند.

افراد واکسینه شده

اگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا اثبات واکسیناسیون برای معافیت از برخی محدودیت‌های سفر مانند تست کرونا یا قرنطینه را قبول کنند در اصل می‌توانند محدودیت در سفرهای غیر ضروری از کشورهای ثالث را با این شرایط بردارند. این شامل افرادی می‌شود که واکسیناسیون کامل با واکسن‌های مورد تایید آژانس دارویی اروپا را ۱۴ روز قبل از سفر انجام داده‌اند.

کشورهای عضو همچنین می‌توانند محدودیت در سفرهای غیر ضروری برای افرادی که دُزهای واکسن‌های توصیه شده در فهرست استفاده اضطراری سازمان جهانی بهداشت را دریافت کرده‌اند، لغو کنند. آن‌ها باید ۱۴ روز قبل از سفر خود آخرین دُز این واکسن‌ها را زده باشند.

توصیه‌های شورای اروپا یک سند قانونی لازم الاجرا نیست و مقامات کشورهای عضو می‌توانند قوانین مربوط به خود را نیز اعمال کنند.

پروتکل‌های سفر به اروپا

  • بلیط سفرها باید به صورت آنلاین تهیه شوند و بازرسی‌ها در ترمینال‌ها همچنان برقرار است.
  • رانندگان و کارکنان شاغل در بخش‌های گوناگون گردشگری در اتحادیه اروپا، باید با تجهیزات کامل، در مقابل ویروس محافظت شوند.
  • فروش و سرو غذا در پروازها ممنوع است.
  • تعداد مسافران در وسایل نقلیه، هواپیما و قطار باید کمتر از تعداد ظرفیت کامل بوده و فاصله مسافران باید حفظ شود.
  • ژل ضدعفونی باید در دسترس همه بوده و مسافرانی که از یک خانواده نیستند نباید در کنار هم و بدون رعایت فاصله اجتماعی، بنشینند.

 

سفر به اروپا در تابستان 2021

پائولو جنتیلونی کمسیر امور اقتصادی اتحادیه اروپا درباره برداشتن محدودیت سفر به اروپا می‌گوید: پیام این است که تابستان ۲۰۲۱، فصل گردشگری در اروپا خواهیم داشت، حتی در صورتی که محدودیت‌ها و تدابیر امنیتی برای کرونا بازگردد.

کشورهای قرمز

از ۱۶ کشور پر خطر درگیر ویروس کرونا حتی اگر واکسینه شده باشند، ممنوع است.

این کشورها که به اصطلاح «قرمز» خوانده می‌شوند شامل هند و برخی از همسایگان آن، برزیل و برخی از همسایگان آن و همچنین شیلی، بحرین، آفریقای جنوبی و ترکیه هستند.

 

هموار شدن سفر به فرانسه و ایرلند

شرایط سفر بدون قرنطینه به کشورهای فرانسه و ایرلند هموار شده است. 

 

خدمات آنلاین ویزا

اطلاعات شرایط انواع ویزا در بیش از 180 کشور دنیا در سایت  ویزاجت . برای کسب اطلاعات  تورهای فرانسه و اروپا با مرسی تراول تماس بگیرید.

 

برترین هتل های لوکس در فرانسه

 

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

 

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

ارسال پاسخ