fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

سفر به ایتالیا در 1400

سفر به ایتالیا در 2021

مانند هر سال ، صدها هزار نفر از شما از بیش از 190 کشور در سراسر جهان به بهترین مقاصد اروپا رأی داده اید که از بین 20 شهر انتخابی شما، شهرهای مرتبط با سفر به ایتالیا در 1400 را معرفی کرده ایم.

دوست دارید به محض اینکه مسافرت به اروپا امن شد به کجا سفر کنید؟

بهترین لیست آرزوهای سفر اروپایی خود را در مورد بهترین تعطیلات شهری در اروپا، برخی از بهترین مقاصد پایدار در اروپا، مقصد برتر برای تعطیلات ساحلی یا بهترین مقصد فرهنگی، غذایی و مقصد برای سفرهای خانوادگی یا عاشقان را از طریق اخبار مرسی تراول کشف کنید.

 

 

رم ایتالیا

 

رم، ده ها سال است که یکی از شهرهای مورد علاقه اروپا برای مسافران از سراسر جهان است.

Roma Caput Mundi ” رم پایتخت جهان است” و این از بسیاری جهات درست است.

رومی ها متمایز ازهر تمدن دیگری مرزهای اروپا را شکل داده و از نظر فرهنگی غنی ساختند.

 استان رم یک قاب منطبق برای بسیاری از گنجینه های پایتخت است و مناطق اطراف آن کم و بیش، تأثیر تاریخ شهر ابدی را تجربه کرده اند.

رم حتی بیشتر از پاریس یا آتن یک موزه در فضای باز است. پایتخت ایتالیا مقصدی ایده آل برای یک سفر خانوادگی برای کشف کولوسئوم یا تفریحی عاشقانه برای اعلام عشق در پله های اسپانیایی است. هزاران تجربه در رم در انتظار شماست.

فلورانس ایتالیا

 

این احتمالاً یکی از زیباترین شهرهای جهان و مطمئناً یکی از بهترین مقصدهای اروپا است.

رنسانس فلورانس واقعاً طرز تفکر ما درباره انسان و جهان پیرامون او را تغییر داد. فلورانس در تمام دنیا نفوذ داشت و هنوز هم علاقه مندان به هنر را به خود جلب می کند.

در طول اقامت خود بازدید از “Cattedrale di Santa Maria del Fiore” ، یکی از نمادهای برجسته چشم انداز فلورانس، کوتاهی نخواهید کرد. شما از گالری اوفیتزی ( ایتالیایی ‘Galleria degli Uffizi’ ) دیدن خواهید کرد و نقاشی ” The Birth of Venus ” و همچنین مشهورترین مجسمه Galleria dell’Accademia و میکل آنژ را تحسین خواهید کرد.

 فلورانس همچنین بهشت غذاخوری است. برای چشیدن ماکارونی تازه یا یک پیتزای خوشمزه از Mercato Centrale دیدن کنید و با یک بستنی ایتالیایی اصیل از خودتون پذیرایی کنید.

 در باغ های “Giardino Bardini”  قدم زدن عاشقانه انجام دهید. در اوایل بهار (آوریل تا ژوئن) بیایید وقتی گلهای گلدان ها شکوفا می شوند ، خیلی عاشقانه تر است.

کاپری ایتالیا

 

امسال یکی از بهترین مقصدهای اروپا را کشف کنید ، کاپری ، آبهای آبی آن و درختان لیمو را کشف کنید.

از کاپری ایتالیا، یکی از زیباترین جزایر اروپا با چشم اندازهای زیبا لذت ببرید و مانند بسیاری از افراد مشهور تحت جذابیت جزیره ایتالیا قرار بگیرید. آیا می دانید ماریا کری عاشق شنا در آبهای آبی کاپری است؟

در طول اقامت خود در کاپری ممکن است با جورج کلونی ، لئوناردو دی کاپریو یا کیم کارداشیان وست روبرو شوید ، خصوصاً اگر در Casa Margano ، Hotel Quisisana ، La Scalinatella ، 5 ستاره واقع در قلب طبیعت با استخرهای شنای اختصاصی و منظره مدیترانه اقامت داشته باشید.

کاپری ترکیبی از غذا ، استراحت و رفاه ، سرشار از مکانهای استثنایی مانند غار آبی است که امپرتور تیبریوس به عنوان استخر خصوصی از آن استفاده می کرد.

امسال با رزرو پروازها، محل اقامت و تورهای خود را با بهترین قیمت از مرسی تراول بخواهید و یک تعطیلات فراموش نشدنی را در کاپری تجربه کنید. سفر به ایتالیا در 1400 را در سایت مرسی تراول دنبال کنید

برترین هتل های لوکس در فرانسه

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس در فرانسه ، زیباترین شهرهای ساحلی فرانسه ، زیباترین کاخ هتل های فرانسه ، بهترین مراکز خرید در فرانسه و شهرهای رمانتیک فرانسه از صفحه جاذبه های توریستی فرانسه بازدید کنید.

 

بهترین هتلهای اسپانیا

 

جهت آشنایی با بهترین هتلهای اسپانیا ، زیباترین شهرهای ساحلی اسپانیا ، شهرهای زیبای اسپانیا ، بهترین مراکز خرید در اسپانیا و رمانتیک ترین شهرهای اسپانیا از صفحه جاذبه های توریستی اسپانیا بازدید نمائید.

 

برترین هتل های لوکس در یونان

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس یونان، جاهای دیدنی یونان، زیباترین سواحل یونان،  مکانهای زیبای یونان مناسب ماه عسل و مراکز خرید بزرگ یونان از صفحه جاذبه های توریستی یونان بازدید نمائید.

برترین هتل های لوکس در انگستان

جهت آشنایی با برترین هتل های لوکس انگلستان، بهترین شهرهای دیدنی انگلیس، ویلاهای لوکس انگلیس، بهترین مکانهای رمانتیک انگلیس و بهترین مراکز خرید در انگلستان از صفحه جاذبه های توریستی انگلستان بازدید نمائید.

در ویزاجت خدمات آنلاین ویزا برای کشورهای غیر اروپایی در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت را تجربه کنید.

جهت آشنایی با شرایط سفر به اروپا اخبار گردشگری اروپا در مرسی تراول را دنبال کنید.

 

ارسال پاسخ