enfa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
enfa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

مراکز خرید در انگلستان

مرکز خرید بلو واتر ، کنت BLUEWATER SHOPPING CENTRE, KENT

به روش سنتی به عنوان باغ انگلستان شناخته می شود

بلو واتر واقع در گرینته منطقه کنت، شبهای تاریک را مانند روز روشن میکند دارای فضای زیبای سبز، دریاچه ها و پارکینگ های متعدد برای تمام مشتریان در هر زمان که وارد میشوید دیگر نگران جای پارک نیستید.

مرکز خرید با یک نقشه مثلثی، تقریباً متقارن به نظر می رسد و از اواخر سال 2018 هنوز هم پیشرفت های زیادی در حال انجام است. برای مثال گسترش ناهار خوری وست ویلیج ( West Village ) و منطقه خرده فروشی بمنظور فروشگاههای بیشتر برای مشتریان است.

این مرکز خرید با داشتن 330 فروشگاه مطرح از جمله جان لوئیس ، زارا ، یونیكلو ، گیم ، اچ ام وی ، نسپرسو و موارد دیگر ، برای بازدید کنندگان جذابیت بیشتری ایجاد میکند .

غذاهای فانتزی و رستوران ها را هرگز فراموش نکنید، اگر به غذاهای لبنانی علاقه دارید به رستوران لبنانی کامپتویر (Comptoir) و یا به غذاهای ایتالیایی علاقه مندید رستورانهای ایتالیایی زی زی یا جامی( Zizzi یا Jamie ) را انتخاب کنید. علاوه بر آن فست فودها و کافه های مختلفی نیز در مجتمع موجود است.

اگر از خرید و غذا خوردن خسته شدید میتوانید وقت خود را با رفتن به سینما و دیدن یک فیلم سپری کنید و یا به پارک گراویتی ترامپولین (Gravity Trampoline ) که در اطراف مرکز خرید است بروید.

ویژگیهای مرکز خرید بلو واتر

مکان: شهرگرینیته  ، کنت

مساحت (متر مربع): 155،700

تاسیس : شانزدهم مارس 1999

تعداد فروشگاه ها: تقریبا 330

فضاهای پارکینگ: بیش از 13000

هزینه پارکینگ: £ رایگان

وست فیلد ،وایت سیتی لندن WESTFIELD, WHITE CITY, LONDON

بزرگترین مرکز خرید انگلیس و اروپا

بزرگترین مرکز خرید انگلیس و اروپا در وایت سیتی واقع در غرب لندن واقع شده است و به دلیل وجود تمام خطوط حمل و نقل در این نزدیکی روش های زیادی برای رسیدن به آنجا وجود دارد، بنابراین می توانید تمام وستفیلد و همچنین بازار بوش شفرد که در نزدیکی وستفیلد است را بازدید کنید.

این ساختمان 5 طبقه با ظاهری زیبا و طراحی بیرونی جالب می باشد، از سقف شیشه ای وسیعی برای نورپردازی بهینه استفاده شده است. از سپتامبر 2018 زرح توسعه مرکز خرید در حال انجام است  که با اتمام آن فضای فروشگاه های کوچک و همچنین دفاتر اداری وسیعتر خواهند شد و تعداد واحدهای مسکونی به 1500میرسد. 

با داشتن بیش از 300 فروشگاه کوچک و بزرگ شما می توانید تمام آنچه را می خواهید خریداری کنید، از لباس، جواهرات، لوازم التحریر تا سرگرمی هر آنچه نیاز دارید. حتی یک بخش جداگانه به نام “دهکده” وجود دارد که 35 فروشگاه لوکس در سطح جهانی را در خود جای داده است.

در طبقه همکف میتوانید برای صرف غذا مطمئن باشید که بهترین رستورانها و فست فود و کافه هارا مشاهده و انتخاب میکنید. در حالی که در وستفیلد لندن هستید، بزرگترها را در سینما سرگرم می کنید و بچه ها را به کید زانیا (KidZania ) ببرید مانند شهری سرپوشیده که برای بچه ها تمام اسباب بازی و سرگرمیهای مختلف را دارد. کارگاههای آموزشی مخصوص کودکان نیز در مرکز خرید وستفیلد موجود است.

ویژگیهای مرکز خرید وستفیلد

مکان: منطقه وایت سیتی ، لندن

مساحت (متر مربع): 241،547

تاسیس : 30 اکتبر 2008

تعداد فروشگاه ها: بیش از 300

فضای پارکینگ: 5،500

هزینه پارکینگ: 3 پوند (0-1 ساعت) ، 6 پوند (1-2 ساعت) ، 8 پوند (2+ ساعت در روز) ، 9 پوند (2+ ساعت در آخر هفته)

وست فیلد استراتفورد ، لندن WESTFIELD, STRATFORD, LONDON

یکی دیگر از مراکز خرید عمده لندن

وست فیلد استراتفورد یکی دیگر از مراکز خرید بزرگ لندن که در کنار مرکز خرید کوچکتر (مرکز خرید استراتفورد) قرار گرفته اما در قسمت شرقی شهر و در نزدیکی ایستگاه های قطار، و همچنین پارک المپیک ملکه الیزابت می باشد که  رودخانه ای از آن عبور می کند.

وستفیلد استراتفورد با داشتن سه طبقه و حدود 175000 مترمربع از فضای (22000 مترمربع آن توسط فروشگاه جان لوئیس اشغال شده است) مقام چهارم را در بزرگترین مراکز خرید در انگلیس کسب می کند. در حالیکه از نظر اندازه در درجه اول نیست، گزارش شده است که اولین مکانی است که از سیستم گرمایشی پاوژن برای کاشی های کف در مقیاس بزرگ استفاده کرده است.

تقریباً 280 فروشگاه از جمله پریمارک، پاپرچس، سواروفسکی و برندهای معتبر دیگر در این مرکز مشغول هستند. از سه طبقه آن یک طبقه اختصاص به غذا دارد و 70 رستوران در مرکز خرید پراکنده هستند.

علاوه بر این سالن آل استار لاینز (All Stars Lines) محل سرگرمیهای مانند بولینگ، سینما و رویدادهای مختلف در تمام طول سال وجود دارد (در ماه سپتامبر طراحی باغ وحش و همچنین مد برگزار میشود!)

ویژگیهای مرکز خرید وست فیلد استراتفورد

مکان: شهر استراتفورد ، لندن بزرگ

مساحت (متر مربع): 175،000

تاسیس : سیزدهم سپتامبر 2011

تعداد فروشگاه ها: تقریبا. 280 (و 70 رستوران)

فضای پارکینگ: 5000

هزینه پارکینگ: 2.80 پوند (0-1 ساعت) ، 5.60 پوند (1-2 ساعت) ، 6.70 پوند (2 ساعت در روزهای هفته) ، 8.40 پوند (2-3 ساعت در آخر هفته) ، 9.80 پوند (2+ ساعت در آخر هفته )

مرکز خرید اینتو لیک ساید ،ایسکس INTU LAKESIDE, ESSEX

مرکز خرید مورد علاقه منطقه ایسکس

مرکز خرید اینتو لیک ساید در نزدیکی یک پارک خرده فروشی بزرگ که دارای فروشگاه های ورزشی  اسپورت دیرکت و دکاتلون (Decathlon ،SportsDirect )، همچنین نزدیک فروشگاه بزرگ کوریس( Megastore Currys )و دریاچه الکساندرا قرار دارد و بهمین علت این مرکز خرید لیک نامیده میشود. بتازگی بازسازی در مرکز لیک صورت گرفته که شامل کفپوش چینی جدید ایتالیایی، سقف های جدید، نورپردازی شیک، همراه با سقف های شیشه ای  برای نور طبیعی بنا شده است.

علاوه بر این در حال حاضر آسانسورهای جدید و سریعتر، پله برقی های بیشتر و درهای اتوماتیک برای رفاه حال مشتریان در مرکز خرید اضافه شده است.

این مجتمع با داشتن 245 فروشگاه و حدود 50 کافه و رستوران، و فروشگاه های برند معروف مد مانند پریمارک، اچ اند ام، زارا ،و جی دی اسپورت ( Primark  ، JD Sports  ، H&M و Zara  ) و غیره را نیز در خود جای داده است.

طبقه بالا فود کورت است که آنجا طرفداران برندهایی از جمله نانداس، فایو گایز، کی اف سی، تاکو بل (Nandos ، Five Guys ، KFC ، Taco Bell  ) و غیره با فضایی آرام و عاشقانه در داخل و همچنین فضای روی تراس با منظره  مشرف به دریاچه نیز اختصاص داده شده است.

به زودی بسیاری از سرگرمیها از جمله مرکز تفریحی نیکلودئون، هالیوود  باول، پوتشاک برای گلف و فیلیپ آوت همچنین یک پارک ترامپولین سرپوشیده در کنار تمام امکانات مرکز خرید نیز اضافه خواهد شد .

ویژگیهای مرکز خرید  لیک ساید

مکان مرکز خرید : منطقه تورروک ، ایسکس

مساحت (متر مربع): 133،780

تاسیس: 25 اکتبر 1990

تعداد فروشگاه ها: 245

فضای پارکینگ: 125

هزینه پارکینگ: £ رایگان

مرکز خرید اینتوترافورد ، منچستر INTU TRAFFORD CENTRE, MANCHESTER

سومین مرکز خرید بزرگ در انگلیس

محبوبترین مرکز خرید منچستر ترافورد که در نزدیکی پارک آبی لگولاند و سی لایف ( Legoland و Sea Life )قرار دارد و می توانید قبل یا بعد از اتمام خرید خود از این پارکها بازدید کنید.

سبک غیر معمول و کامل معماری در مرکز خرید ترافورد تجربه دیدن مرکز خرید بی نظیری را ارائه می دهد، تقریباً احساس می کنید در حال قدم زدن در یک کاخ هستید!

مرکز ترافورد بیش از 280 فروشگاه از جمله فروشگاههای بزرگ مانند جان لوئیس، سلفردس و دبنهامز بزرگترین فود کورت اروپا (مشرق زمین) و شلوغ ترین سینمای انگلستان را داراست، مرکز ترافورد نه تنها دارای معماری چشمگیر بلکه خدمات و امکانات چشمگیری نیز میباشد.

فود کورت مرکز خرید (در فضایی متر مربع1930 ) با داشتن 1600 صندلی  و همچنین طراحی جالبی برگرفته از سراسر جهان است . تعداد زیادی از امکانات تفریحی نیز می توان یافت، از جمله آن می توان به مجتمع سینمایی با  20 سالن نمایش، گلف مینیاتوری در پارادایس آیلند ( Paradise Island )، سالن بازی و سرگرمی نامکو ( Namco ) با بازی های بولینگ و بازی های آنلاین اشاره کرد.

ویژگیهای مرکز خرید ترافورد

مکان: شهرترافورد ، منچستر بزرگ

مساحت (متر مربع): 180،900

تاسیس : 10 سپتامبر 1998

تعداد فروشگاه ها: تقریبا. 280

فضای پارکینگ: بیش از 11500

هزینه پارکینگ: £ رایگان

مرکز خرید لیورپول وان ، لیورپول LIVERPOOL ONE, LIVERPOOL

بزرگترین مرکز خرید در هوای آزاد در انگلستان

مرکز خرید لیورپول با فاصله کمی از رودخانه مریس وکلیسای جامع لیورپول  در شهر لیورپول در فضایی باز قرار گرفته است. بنابراین در حین خرید می توانید از آسمان قدردانی کرده و از هوای تازه منطقه لذت ببرید.

به دلیل استفاده از معماران مختلف این مرکز خرید را می توان در میان مراکز خرید دیگر به راحتی شناسایی کرد. در سال 2009 تعدادی مجموعه مسکونی افتتاح شد، ولی از آن به بعد هنوز تحولات زیادی نداشته است.

مرکز خرید لیورپول دارای 6 منطقه خرید است، اگر بدنبال اجناس لوکس و مجلل هستید به منطقه پیتر لن بروید و اگر به دنبال مد و غذا هستید به سمت منطقه  پارادایس بروید و از خرید خود لذت ببرید.

اگر به جای غذا و خرید فقط به دنبال تفریح ​​با خانواده هستید، می توانید به مجتمع سینمایی یا جانگل رامبل و ادونچر گلف بروید و با سرگرمیهای آنجا استراحت و تفریح کنید.

ویژگیهای مرکز خرید لیورپول

مکان: شهر لیورپول

مساحت (متر مربع): 154،000

تاسیس: 29 مه 2008

تعداد فروشگاه ها: تقریبا. 170

فضای پارکینگ: 3000

هزینه پارکینگ: از 2.70 پوند در هر ساعت

مرکز خرید بالرینگ ،بیرمنگام BULLRING SHOPPING CENTRE, BIRMINGHAM

احاطه شده توسط مراکز تاریخی ، نقاط دیدنی و بازارهای بزرگ

مرکز خرید بالرینگ با موزه های علمی تینک تانک( Thinktank ) بیرمنگام و مرکز ملی زندگی دریایی فاصله چندانی ندارد، همچنین با اماکن تاریخی، دیدنی و بازارهای بزرگ احاطه شده است. این ساختمان از دو ساختمان اصلی شرقی و غربی بازار تشکیل شده است و هر دو ساختمان در زیر یک سقف شیشه ای 7000 متر مربع موسوم به اسکای پلین ( SkyPlane ) قرار دارد، که به نظر می رسد بین زمین و آسمان است و ستونی ندارد.

در سراسر مرکز، تعدادی اثر هنری جالب از جمله مجسمه هایی مانند بال یا همان گاو نر ( The Bull ) وجود دارد که بسیاری از آنها جاذبه های عکاسی هستند.

یکی از چهار شرکت بزرگ مسکن در انگلستان، سلفریج ( Selfridges ) است که سازنده این مرکز خرید با حدود 200 فروشگاه از جمله بزرگترین فروشگاه دبنهامز و جان لوییس را طراحی و ساخته است.

وقتی از خرید خود خسته شده اید، می توانید در یکی از کافه ها ، کافی شاپ ها، رستوران ها برای استراحت و صرف غذا یا نوشیدنی بروید همچنین در کافه می چا ( Mee Cha ) سفارش چای کف دار یا ماست فریز شده بدهید و ریلکس کنید.

ویژگیهای مرکز خرید بالرینگ

 

مکان: شهر بیرمنگام

مساحت (متر مربع): 127،100

تاسیس : 4 سپتامبر 2003

تعداد فروشگاه ها: بیش از 200

فضای پارکینگ: 3100

هزینه پارکینگ: 2.50 پوند – 3.50 پوند (0-1 ساعت)

مرکز خرید وستگیت آکسفورد ، آکسفورد WESTGATE OXFORD, OXFORD

با نمایی از اسکای لاین آکسفورد

در شهر مشهور دانشگاهی آکسفورد یک مرکز خرید بزرگ  وستگیت آکسفورد واقع شده است. با رفتن به این مرکز خرید شما نزدیک قلعه آکسفورد، مرکز کلارندون ( Clarendon ) و یادبود جنگ آکسفورد واقع شده اید و می توانید این مرکز خرید با سقف شیشه ای بزرگ و پیاده روهای شبیه خیابان را پیدا کنید.

اخیراً در سال 2016 تا 2017  وستگیت بزرگتر و مدرنتر شده است و تحت یک برنامه بازسازی و نوسازی قرار گرفته از جمله  ساخت غذاخوری در قسمت پشت بام با نمایی از افق آکسفورد و جذابیتهای دیگر می باشد.

برخی از 100 فروشگاه جدیدی که در وستگیت آکسفورد افتتاح شده اند شامل جان لوئیس، یونیکلو  مولتون براون و مک بودند. سینما پنج بعدی( Curzon )، سالن بدنسازی و یک کتابخانه نیز ساخته شده است.

به زودی اتاق فرار نیز افتتاح میشود، جایی که شما به مدت 60 دقیقه در یک اتاق حبس شده اید و هدف آن بیرون رفتن است. در عین حال، می توانید از باشگاه گلف جانک یارد ( Junkyard ) هم دیدن کنید !

ویزگیهای مرکز خرید آکسفورد

مکان: شهرآکسفورد ، آکسفوردشایر

مساحت (متر مربع): 74،322

تاسیس: 1972 (ساختمان اصلی)؛ 24 اکتبر 2017 (ساختمان بزرگ شده)

تعداد فروشگاه ها: بیش از 100

فضاهای پارکینگ: حدود 1100

هزینه پارکینگ: 3 پوند (1 ساعت) تا 25 پوند (24 ساعت). تعرفه عصر (5 عصر – 6 صبح) از 3.50 پوند

کابوت سیرک ، بریستول CABOT CIRCUS, BRISTOL

پشت بام بزرگ شیشه ای در بالای پناهگاه های مرکز خرید

در کنار منطقه اصلی بریستول در منطقه برودمید ( Broadmead )، مرکز خرید کابوت سیرک واقع شده  و منطقه اطراف آن نیز به دلیل افتتاح این مرکز خرید توسعه یافته است. اکنون دفاتر اداری، هتل ها، آپارتمان های مسکونی و فروشگاههایی وجود دارند.

پشت بام بزرگ شیشه ای در بالای مرکز خرید بیش از 120 فروشگاه را در خود جای داده است،که همه در سه خیابان و چند طبقه قرار گرفته اند.

در طبقه بالا می توانید سینما و رستوران هایی برای غذاهای خاص مانند یو، سوشی، بلا ایتالیا، ناندو و غذاهای بین المللی مختلف را ببینید. در طبقه بالاتر از رستورانها، کافه هایی چون فایو گایز و پرت (Five Guys و Pret ) قرار دارند.

برای اوقات فراغت، یک سینما ی13 سالنه وجود دارد و همچنین در این طبقه چندین رویداد در طول سال که شامل نمایش مد و رویدادهای دانشجویی است برگزار میشود.  

ویژگیهای مرکز خرید بریستول

مکان: شهر بریستول

مساحت (متر مربع): 96،200

تاسیس: 25 سپتامبر 2008

تعداد فروشگاه ها: بیش از 120

فضای پارکینگ: 2500

هزینه پارکینگ: بسته به تعداد ساعت و روز ، از 2 تا 18 پوند متغیر است

وست کووی ، ساوتمپتون WESTQUAY, SOUTHAMPTON

مرکز خریدی مدرن با فروشگاه های معروف

مرکز خرید وست کووی با بیش از 75000 مترمربع مساحت در نزدیکی مرکز خرید مارلند و اسکله میباشد. وست کووی با تسلط بر بزرگترین مرکز خرید قبلی مورلند و در نزدیکی اسکله ها که حدود 125 فروشگاه از جمله جان لوییس و ام اند اس، نکست (John Lewis, M&S, Next ) و… در خدمت مشتریان است.

مرکز خرید وست کووی از زمان تاسیس تا بحال تغیراتی داشته است و اکنون یک ساختمان شگفت انگیز مدرن است که با استفاده از تکنولوژی گرم کننده از زمین، گرمایش مرکز خرید تامین میشود.

در سال 2012 رستوران پشت بام دوباره توسعه یافت با مبلمان جدید و حصار دور پشت بام که رستوران را برای هر آب و هوایی مناسب کرده است. تعدادی رستوران جدید نیز راه اندازی شد و قدیمیها بازسازی شدند.

اگر برای تفریح آمدید به قسمت بازی و سرگرمی هالیوود باول بروید و یا به سینماهای آن هم سر بزنید .

ویژگیهای مرکز خرید ساوتمپتون

مکان: شهر ساوتمپتون

مساحت (متر مربع): 75،600

تاسیس : 28 سپتامبر 2000

تعداد فروشگاه ها: بیش از 125

فضای پارکینگ: 4000

هزینه پارکینگ: 2 تا 10 پوند (بستگی به ساعت و پارکینگ)