fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
fa 021-28111028

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

اقامت و مهاجرت اروپا

تنوع در روش های اخذ اقامت اروپا موجب می شود تا متقاضیان با توجه به شرایط خود و خانواده به دنبال مناسب ترین راه برای اخذ اقامت اروپا باشند. بدون داشتن مشاور مناسب و بستری برای دریافت اطلاعات صحیح و قابل استناد، انتخاب مسیر بهینه و در نهایت برگزیدن کشور مناسب گاها تصمیم گیری را بسیار پیچیده و پر هزینه میکند. ما از میان تمامی روش های قانونی اخذ اقامت، 8 روش را برای متقاضیان خود برگزیده ایم و به صورت تخصصی و برنامه ریزی شده، روش مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. روش هایی که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

مرسی تراول به عنوان یکی از برند های فعال در زمینه مهاجرت به کشور های اروپایی، ساده ترین راه دستیابی به اقامت را برای شما فراهم میکند.

اخذ اقامت تمکن مالی

یکی از آسان ترین روش ها برای مهاجرت به اروپا می باشد

یکی از روش های مهاجرتی  خودحمایتی (تمکن مالی) است. همانطور که از اسم این روش پیداست، شما باید شرایطی را به کشور مقصد نشان دهید که از پس تمامی هزینه های خود بر خواهید آمد و نیازی به دریافت کمک از این کشور ندارید. در واقع شما با نشان دادن یک سری از دارایی های خود در ایران می توانید اقامت برخی کشورهای اروپایی را کسب نمایید و نیاز نیست که سرمایه خود را به کشور مقصد منتقل نمایید.

در حال حاضر کشورهای اتریش، فرانسه، سوئیس و اسپانیا از بهترین کشورهایی هستند که ایرانیان می توانند برای دریافت اقامت خودحمایتی آن اقدام نمایند. ماهیت این روش در تمامی این کشورها یکسان است؛ اما در جزئیات با هم تفاوت هایی دارند. اقامت در این کشورها به صورت سالیانه اعطا می شود و افراد باید هر ساله آن را تمدید نمایند تا در نهایت اقامت کشور مورد نظر را دریافت کنند.

اخذ اقامت توریستی

سفری تفریحی جهت آشنایی با محیط قبل از مهاجرت

 شناخت مقصد برای شخصی که قصد مهاجرت دارد یکی از اصول اولیه بررسی این موضوع محسوب می شود. با استفاده از تورهای تفریحی مرسی تراول شما میتوانید ارزیابی خود را با حضور چند روزه و آشنایی اولیه با محیط، رسوم و فرهنگ اروپایی تکمیل کنید، اروپا به واسطه دارا بودن آب و هوایی معتدل، دارای مناطقی سرسبز و طبیعتی بی نظیر بوده و به همین دلیل به قاره سبز معروف است. جهت آشنایی با تورهای اکوپلاس و لاکچری مرسی تراول از صفحه تورهای اروپایی ما بازدید نمائید.

اخذ اقامت سرمایه گذاری

یکی از روش های سریع مهاجرت، عدم نیاز به مدرک زبان و محدودیت سنی

یکی از دروازه های ورود به کشورهای مدرن و پیشرفته دنیا، سرمایه گذاری در این کشورهاست. با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اقامت شما و خانواده تان در کشور مقصد تسهیل می شود، شما می توانید از امکانات رفاهی کشور مقصد به سادگی بهرمند شده و بموازات آن از سرمایه گذاری خود سود مناسب دریافت نمایید.

در بیشتر کشورهای اروپایی با سرمایه گذاری و 5 سال زندگی، متقاضیان می توانند جهت اقامت دائم اقدام نمایند. متقاضیان می توانند اوراق قرضه دولتی در کشور مورد نظر را به ارزش تعیین شده خریداری کنند و برای خود و خانواده اقامت دائم اروپا را اخذ نمایند، این روش یک سرمایه گذاری امن و کم ریسک محسوب می شود.

اخذ اقامت تحصیلی

فرصت تحصیل در دانشگاه های برتر جهان با هزینه ای مناسب

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند، از تحصیل به عنوان پلی برای دریافت اقامت در اروپا استفاده می نمایند. در واقع تحصیل برای متقاضیان مهاجرت و اقامت اروپا یک راه ورود محسوب می شود؛ اما توجه داشته باشید که امکان اخذ اقامت دائم برای دانشجویان به واسطه تحصیل فراهم نمی باشد. حال این سئوال به وجود می آید که دانشجو چطور می تواند اقامت اروپا را کسب نماید؟ نکته مثبت برای دانشجویان این است که ضمن تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا و استفاده از امکانات فوق العاده کشورهای اروپایی، از طریق  تحصیل می توانند کمک های بسیاری در مسیر یافتن شغل مناسب دریافت نمایند. همچنین دانشجویان فرصت دارند که پس از تحصیل، مدتی را در شهر و کشور محل تحصیل خود حضور داشته باشند و در جستجوی شغلی مناسب برای خود باشند. به طور کلی شرایط تحصیل در اروپا در مقاطع مختلف برای همه متقاضیان فراهم است؛ اما با توجه به قوانین کشورها و دانشگاه ها، تفاوت هایی در شرایط تحصیل در کشورهای مختلف وجود دارد و همگی از یک رویه واحد پیروی نمی کنند. در این بین، امکان تحصیل رایگان در برخی کشورها مانند آلمان، نروژ و اتریش فراهم است و برخی دیگر شامل هزینه هایی می شود.

اخذ اقامت ازدواج

شرایط سنی و دیدارهای طرفین در هر کشور متفاوت است

در بسیاری از کشورهای اروپایی این امکان وجود دارد که افراد در صورت ازدواج با یک شخص تبعه کشور اروپایی، اقدام به مهاجرت و اقامت اروپا نمایند. در این روش فرد باید با یک شخص اروپایی که تابعیت کشور اروپایی را دارد ازدواج نماید و این موضوع باید همراه با مستنداتی به اثبات برسد. از جمله مستنداتی که زوجین باید برای راضی نمودن به افسر ویزا نشان دهند، سند ازدواج، تصاویر دو نفره در سفرها، چت های اینترنتی و بسیاری از موارد دیگر می باشد. البته داشتن شغل برای شخص ساکن در کشور مقصد و نشان دادن پتانسیل مالی مناسب وی برای پرداخت هزینه های زندگی دو نفر نیز شرط مهمیست که باید مورد توجه قرار گیرد. در این روش فردی که با تابعه کشور اروپایی ازدواج کرده، اقامت موقت آن کشور را اخذ می نماید. البته متقاضیان این روش بایستی از مسیر درست و قانونی وارد شده و از ثبت ازدواج صوری پرهیز نمایند تا بتوانند موفق به مهاجرت و اقامت اروپا شوند. افراد باید بدانند که مهاجرت از طریق ازدواج صوری و غیرواقعی، خلاف قوانین کشورها می باشد و می تواند تبعات قانونی بدی به همراه داشته باشد.

اخذ اقامت کاری

روشی پر طرفدار بدلیل درآمد بالا و فرصت های شغلی زیاد در اروپا

یکی از بهترین روش ها برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت و اقامت اروپا، اخذ اقامت کاری در کشورهای پیشرفته این قاره می باشد. هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا تمایل دارند برای مهاجرت و اقامت اروپا از طریق کار اقدام نمایند. فاکتور مهمی که متقاضیان برای مهاجرت و اقامت اروپا از طریق کار در هر کشوری باید مد نظر قرار دهند، نرخ بیکاری آن کشور است. هر چه نرخ بیکاری در کشوری پایین تر باشد، شانس کاریابی در آن بیشتر می شود. ضمن اینکه بررسی مشاغل مورد نیاز در هر کشور نیز کمک بسیاری به متقاضیان در یافتن کار مناسب خواهد نمود. امکان دریافت اقامت کاری در اروپا به روش های مختلفی وجود دارد که بسته به شرایط هر شخص می تواند متفاوت باشد. به صورت کلی می توان به دو روش پیشنهاد شغلی (Job Offer) و ویزای جستجوی کار (Job Seeker) برای اخذ اقامت کاری در قاره اروپا اشاره نمود. البته برای رشته های پزشکی، حسابداری و برخی رشته های دیگر تحت شرایط خاص، امکان مهاجرت و اقامت اروپا از طریق کار فراهم می باشد.

اخذ اقامت کار آفرینی

امکان کار و فعالیت بدون محدودیت در کشور اروپایی از طریق ثبت شرکت

اگر تمایل به کارآفرینی یا تجارت در یک کشور اورپایی را دارید، روش ثبت شرکت به شما پیشنهاد میشود. چنانچه شما یک طرح تجاری (Business plan) را مد نظر داشته و سرمایه مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار را داشته باشید، برخی کشورها به شما اجازه داده که به آن کشور مهاجرت نموده و بیزنس خود را راه اندازی نمایید. البته این روش، نکات قانونی خاصی دارد که مشاوره با یک وکیل متخصص ثبت شرکت می تواند کمک بزرگی برای شما در این مسیر باشد. پروسه ثبت شرکت در کشورهای مختلف متفاوت می باشد؛ اما یکی از بهترین کشورهایی که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که با ثبت شرکت، اقامت برای خود و خانواده دریافت نمایید، کشور اتریش می باشد. البته ثبت شرکت به تنهایی منجر به اخذ اقامت شخص نمی شود و شما به گونه ای باید ثبت شرکت نمایید که همسرتان در آن شرکت مشغول به کار شود. به این نوع اقامت اتریش، قرمز سفید قرمز گفته می شود که یکی از با ارزش ترین انواع اقامت اروپا محسوب می گردد. در این روش شما باید یک سرمایه اولیه برای شرکت خود در نظر بگیرید و هزینه های مربوط به شرکت را با آن پوشش دهید. در این روش، به متقاضی پس از 5 سال اقامت دائم اعطا شده و در سال ششم، تابعیت این کشور اعطا می شود.

اخذ اقامت خرید ملک

فرصتی مناسب جهت اقامت در برخی از کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک

در برخی از کشورهای اروپایی این امکان وجود دارد که با خرید ملک، اقامت آن کشور را به دست آورید. هر ساله متقاضیان زیادی از این روش برای مهاجرت و اقامت اروپا بهره می برند. برای اقامت از طریق خرید ملک، الزامات خاصی مورد نیاز نیست و شما با پرداخت حداقل مبلغ مشخص برای خرید ملک می توانید اقامت چنین کشورهایی را دریافت نمایید. از جمله کشورهایی که این امکان را برای ایرانیان فراهم آورده است می توان به پرتغال، یونان و اسپانیا اشاره کرد که مبالغ پرداختی برای آن متفاوت می باشد. برای خرید ملک در پرتغال سه حالت 280، 350 و 500 هزار یورویی، یونان 250 هزار یورویی و اسپانیا 500 هزار یورویی وجود دارد که در این بین با خرید ملک یونان می توانید اقامت دائم را از ابتدا دریافت نمایید. از مزایای این روش می توان به این اشاره کرد که همه اعضای خانواده اعم از همسر، فرزندان و پدر و مادر خودتان و همسرتان، اقامت کشور مقصد را دریافت می نمایند. البته خرید ملک یک فرصت سرمایه گذاری نیز محسوب می شود که شما با تبدیل دارایی خود به یورو می توانید به ازای آن، سود یورویی کسب نمایید.